O nás

O nás

Ahoj, jsme Tim a Marli. Tohle je naše fotka z doby před několika lety, kdy jsme založili stumfi.si z malého pokoje na koleji a brzy jsme se rozšířili do vlastního výrobního závodu. Každý rok vytvoříme spoustu pracovních míst a darujeme tisíce barevných a zábavných ponožek rodinám v nouzi. Děkujeme všem, kteří nás na této cestě podporují ❤️.

Na facesocks.cz nabízíme více než 50 vlastních vzorů ponožek, polštářů a triček. Díky tisku ve vlastní výrobě máme pod kontrolou náklady, kvalitu i výrobní časy a všechny tyto výhody přenášíme i na vás. Jsme si jisti, že u nás najdete ideální personalizovaný dárek pro každou příležitost a pro jakéhokoli člověka.

Tisíce zákazníků se k nám stále vrací díky kvalitě výrobků, velkému výběru vzorů, extrémně rychlé výrobě a nadstandardnímu zákaznickému servisu. Více o spokojených zákaznících se dozvíte zde.

Co děláme?

Vytváříme personalizované ponožky, polštáře a trička s fotkou vás, vašeho domácího mazlíčka nebo vašeho přítele. Naše výrobky zaručeně udělají radost vám nebo vašim blízkým.

Jak to děláme?

Poté, co si objednáte fotografii, tým zkušených designérů ořízne vaši fotografii tak, aby obsahovala pouze obličej fotografované osoby, a odešle ji do vlastního výrobního týmu, kde ji vytiskne na váš výrobek.

Čím jsme výjimeční?

Díky vlastní výrobě jsme se zbavili prostředníka. To znamená lepší kvalitu, lepší ceny a kratší dobu výroby.